SilverNinjaSzerep

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SilverNinjaSzerep

SilverNinjaWord


4 posters

    Tengerpart

    Niigaki Nana
    Niigaki Nana


    Hozzászólások száma : 193
    Join date : 2010. Sep. 24.

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Niigaki Nana Szomb. Nov. 20, 2010 8:29 am

    -szia akkor én megyek-elindulok lassan
    Rita Mordio
    Rita Mordio


    Hozzászólások száma : 10
    Join date : 2010. Nov. 06.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : Nézz hátra..

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Rita Mordio Szomb. Nov. 20, 2010 8:23 am

    -Akkor jó. -Mondtam majd leültem. Kicsit fáradt vagyok, ezért egy jó nagyot ásítottam.
    -Szerintem én elmegyek aludni..ha akasz még maradhatsz az anyuékkal, de ha nem akkor hazamehetsz...vagy valahova..nekem mindegy. Jó éjt! -Mondtam, majd felballagtam a szobába aludni.
    Niigaki Nana
    Niigaki Nana


    Hozzászólások száma : 193
    Join date : 2010. Sep. 24.

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Niigaki Nana Szomb. Nov. 20, 2010 8:02 am

    Kicsit riadtan nézek nem nagyon tudom mit mondjak.
    Mikor a bátyja tudatlanul le farkasoz.Kicsit el nyávogom magam.
    -Kösz de nem kérek.-kicsit idegen ez nekem és illedelmesen nemet mondtam.
    Rita Mordio
    Rita Mordio


    Hozzászólások száma : 10
    Join date : 2010. Nov. 06.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : Nézz hátra..

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Rita Mordio Szomb. Nov. 20, 2010 7:57 am

    Nana válaszán csak egy nagyot nevettem.
    -Nyugi, ők is boszorkányok. Nem fogja zavarni őket a te "neko szokásod" -Mondtam, majd behúztam a házba magam után. A házban nem volt semmi különös. Mikor beléptünk egy átlagos családi ház tárult elénk, és vanillia süti illata csapta meg az orrunkat. A húgom most kezdte el engedni a fürdő vizét. A bátyám videójátékozik, az anya süt, apa pedig dolgozik. Egy átlagos családi nap.
    -Anya! Megjöttem! Hoztam egy új barátot is! Képzeld el, egy Neko!!! -A neko szó hallatára a bátyám is felfigyelt.
    -Az a farkas vagy a macska? -Kérdezte érdeklődve. Sajnos szegény nem nagyon jártas a varázslények tudásában.
    -A macska te barom..- Mondtam nevetve, majd az asztalhoz vezettem Naná-t.
    -Hozhatok valami innit? Narancslé, szőlőlé, almalé? -Kérdeztem udvariasan, majd vártam a választ.
    Niigaki Nana
    Niigaki Nana


    Hozzászólások száma : 193
    Join date : 2010. Sep. 24.

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Niigaki Nana Szer. Nov. 10, 2010 7:40 am

    -De nem tudom lehet hogy zavarná a neko szokásom.Nem nagyon akarom megzavarni a családodat.-Kisé idegesen nézem őt.
    Rita Mordio
    Rita Mordio


    Hozzászólások száma : 10
    Join date : 2010. Nov. 06.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : Nézz hátra..

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Rita Mordio Szer. Nov. 10, 2010 7:35 am

    Hirtelen felnevettem, majd az agyamba ugrott egy ötlet.
    -Te..Miért nem jössz velünk vacsorázni. Nem lenne semmi felhajtás. És anya pedig úgyis szereti ha sokan eszik azt amit ő főzött! -Tettem fel az ajánlatomat, majd közben megérkeztünk a házhoz.
    -Na, akkor bejössz? -Nyitottam neki az ajtót.
    Niigaki Nana
    Niigaki Nana


    Hozzászólások száma : 193
    Join date : 2010. Sep. 24.

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Niigaki Nana Szer. Nov. 10, 2010 7:28 am

    Utána rohan és megy vele.
    -Ugye nem baj?-Mivel tudom hogy vacsora van.-Mesélhetnél róluk út közbe.-Kérdőn néz.
    Rita Mordio
    Rita Mordio


    Hozzászólások száma : 10
    Join date : 2010. Nov. 06.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : Nézz hátra..

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Rita Mordio Szer. Nov. 10, 2010 7:21 am

    -Nekem van egy bátyám és egy unokahúgom, de húgumként nézek rá. Ezen kívül van egy mamám és megvannak a szüleim is! -Mondtam szomorkásan, és együtt érzően. Közben ránézek az órámra, és megdöbbenek.
    -Jézusom, már ennyi az idő! Nekem mennem kell! Akkor szia, és bocsánat a hirteleni eltünésért! -Szóltam neki a hirtelen távozásomról. Otthon most van a vacsora és haza kell ilyenkor mennem. Lassan kiléptem a védőpajzsból, majd nagy futásnak eredtem haza fele...
    Niigaki Nana
    Niigaki Nana


    Hozzászólások száma : 193
    Join date : 2010. Sep. 24.

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Niigaki Nana Szer. Nov. 10, 2010 7:07 am

    Megerősítem de tudom hogy ha itt van Tsubaki akkor erősebb lenne akkor.
    -Testvérem csak az ikrem van Tsubaki.A szüleim haltak meg.De inkább hagyjuk a családom.Neked vannak tesóid és szüleid.-Kicsit nagyobbít a pajzsomon és így Rita se ázik meg.
    -Jobban szeretem ha simán Nanának de Hachikonak senki nem hív már-szomorúan mondja.Majd morcos kicsit.
    Rita Mordio
    Rita Mordio


    Hozzászólások száma : 10
    Join date : 2010. Nov. 06.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : Nézz hátra..

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Rita Mordio Szer. Nov. 10, 2010 6:55 am

    Láttam ,hogy a lány valamivel nagyon elvolt foglalva. Oda ballagtam, és megnéztem a sziklát.
    -A testvéreid is meghalatk? Vagy csak egy testvéred van? -Kezdtem bele a beszélgetésbe. Közben az eső mégjobban bedurvult, és már lassan lassan kezde betörni a pajzsomat. Nem törődtem vele inkább folytattam a beszélgetést.
    -Hívhatlak Nana-channak? -Kérdeztem nevetve. Nem szoktam ilyen beszélő viszonyba keveredni senkivel, de ebben a lányban van valami.
    Niigaki Nana
    Niigaki Nana


    Hozzászólások száma : 193
    Join date : 2010. Sep. 24.

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Niigaki Nana Szer. Nov. 10, 2010 6:43 am

    Elengedem a vállát és gyorsan az áthatolhatatlan pajzsot emelek magam fölé.Majd mikor meg szólal furcsán nézem.
    -Niigaki Nana Hachiko.Tuti hogy Tsubaki most biztos aggódik.-Majd visszamegyek a sziklához és egy keresztet rakok oda. Már egy csomó ott van számilag 8 lett. Nyolc éve hogy nincsenek a szülök életben A sziklán a két név "Niigaki Ayumu + Akai Yuki" és egy olyan szó hogy a "két ikrei :Niigaki Tsubaki és Nana"
    Rita Mordio
    Rita Mordio


    Hozzászólások száma : 10
    Join date : 2010. Nov. 06.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : Nézz hátra..

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Rita Mordio Szer. Nov. 10, 2010 6:27 am

    Az időjárás jóslata beteljesedett és eső lett. Micsoda szerencsém volt ,hogy elemi mágus is vagyok, és így könnyen eltudom intézni, hogy soha ne találjon el egy esőcsepp se.
    -Water Shield! -Suttogtam, majd egy kék aura jelent meg rajtam ami kivédte az esőcseppeket. Közben intettem egyet a Neko lánynak, hogy azért már ő se ázzon meg annyira. A lány mellém futott, majd megfogta a vállam és én pedig ráirányítottam az aurát.
    -Rita Mordio vagyok! Benned kit tisztelhetek? -Kérdeztem mosolyogva. Közben az eső csak úgy szakadt. Még szerencse, hogy nem dörög mert a végén belénk csapna a villám. Kérdésem után vártam a lány válaszát..
    Niigaki Nana
    Niigaki Nana


    Hozzászólások száma : 193
    Join date : 2010. Sep. 24.

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Niigaki Nana Szer. Nov. 10, 2010 4:39 am

    Kicsit unottan nézem magam elé és pihenek.Elég megviselt az a betegség még sovány vagyok mint amilyen voltam.Kicsit futkosok,majd a keresztjeimet nézem és ruhámat igazítom.Hiányolom Tsubakit,nagyon vele nem félek de nem nagyon akarok rá támaszkodni. Tüsszentek egyet.
    -Eső lesz ne már-egy szikla felé megyek. Észreveszem a lányt de nem figyelek rá minek menjek oda lehet hogy ellenséges.Sóhajtok oda érek a sziklához bele van vésetve két név és két olyan szó ami nagyon szomorú.
    -Anyu és apa itt találkoztak de itt lett vége mindennek.
    Rita Mordio
    Rita Mordio


    Hozzászólások száma : 10
    Join date : 2010. Nov. 06.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : Nézz hátra..

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Rita Mordio Szer. Nov. 10, 2010 4:30 am

    Ma sem tudtam megmondani mit csináljak. Anya a tengerpart felé vezérelt, ahogy minden nap ezen a héten. Nem tudom mi a jó ebben a tengerben. Csak egy nagyrakás víz egy helyen, plusz homok. Na de mindegy, ma is lementem ami a húgom szerint azt jelenti, hogy szeretem azt a helyet. Hupsz véletlenül megtéptem, na de nembaj. Mikor leértem eléggé lehült a levegő, és eléggé be is sötétedett.
    -Eső lesz! -Kiálltottam fel, majd leültem egy sziklára és elkezdtem nézni a felhőket, na meg a tengert. Közben megpillantottam egy lányt. Az aurájából ítélve neko volt. Na tessék még egy varázslény. De nem törődtem vele. Ha akar valamit biztos ide jön, már pedig ahogy ismerem a neko-kat biztos ide fog jönni..
    Niigaki Nana
    Niigaki Nana


    Hozzászólások száma : 193
    Join date : 2010. Sep. 24.

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Niigaki Nana Szer. Nov. 10, 2010 4:22 am

    Sétálok egyedül.Nem akarom tudni mért vagyok itt.
    Niigaki Nana
    Niigaki Nana


    Hozzászólások száma : 193
    Join date : 2010. Sep. 24.

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Niigaki Nana Pént. Okt. 22, 2010 7:47 am

    Bár igaz nem annyi a súlyom mint régen.Meg elégé sápadt vagyok és még a sebem nem látszik de kicsit gyulladt.Ébredezek.
    -Tsubaki ne aggódj-Nyögöm ki és visszaesek a tudatlanságba.
    Niigaki Tsubaki
    Niigaki Tsubaki


    Hozzászólások száma : 279
    Join date : 2010. Sep. 24.

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Niigaki Tsubaki Pént. Okt. 22, 2010 7:37 am

    Egyre nehezebben haladok. Nem igazán tudom megmondani, hogy mi lehet az oka. Szeretnék sietni, de nem megy. Lépteim nehezek. Nana súlyát nem annyinak érzem, mint amennyi valójában.
    ~Miért történik ez most?~ Habár nem adok hangot mondatomnak látszik, hogy valami nem stimmel, de hazáig mindenképpen kibírom.
    Niigaki Nana
    Niigaki Nana


    Hozzászólások száma : 193
    Join date : 2010. Sep. 24.

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Niigaki Nana Pént. Okt. 22, 2010 7:33 am

    Fekszek egy kicsit tudatlanul.Szuszogok.
    Niigaki Tsubaki
    Niigaki Tsubaki


    Hozzászólások száma : 279
    Join date : 2010. Sep. 24.

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Niigaki Tsubaki Pént. Okt. 22, 2010 7:31 am

    A hátamra veszem Nanát, és elindulok vele haza. Szeretném ha jobban lenne, de ilyen körülmények között nem tudok mit tenni.
    -Segítek. Ne aggódj.- Próbálok nyugodt maradni. Szeretném megnyugtatni.
    Niigaki Nana
    Niigaki Nana


    Hozzászólások száma : 193
    Join date : 2010. Sep. 24.

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Niigaki Nana Pént. Okt. 22, 2010 7:25 am

    Sírok és halkan motyogok."Segíts nem bírom."Elájulok és csak szuszogok.
    Niigaki Tsubaki
    Niigaki Tsubaki


    Hozzászólások száma : 279
    Join date : 2010. Sep. 24.

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Niigaki Tsubaki Pént. Okt. 22, 2010 5:11 am

    Ahogy Nana kibillen az egyensúlyából azonnal elkapom, és gyengéden a földre fektetem. Nem tudom, hogy mi baja lehet. Nem értem, hogy miért nem szól egy szót sem, és ez nagyon nyugtalanít. Nem tudok semmit sem tenni amíg nem tudok többet arról, hogy mit is érez. Azonban nem merek megszólalni. Nem merem szólásra bírni, mert félek, hogy csak rontok vele az állapotán.
    Aggodalmam kiül az arcomra. Nana fölé hajolok és próbálom ellátni valahogy. Aggódó arcom képtelen vagyok elrejteni.
    Niigaki Nana
    Niigaki Nana


    Hozzászólások száma : 193
    Join date : 2010. Sep. 24.

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Niigaki Nana Csüt. Okt. 21, 2010 8:21 am

    Egy picit összeesem de nincs rendben de próbálok jól lenni de nem bírok mozdulni. Meg se nem bírok szólalni, teljesen lebénultam a félelemtől és valami nyavalyától.Látszik rajtam hogy félek.Tsubakit csak nézem és várom hogy segít.
    Niigaki Tsubaki
    Niigaki Tsubaki


    Hozzászólások száma : 279
    Join date : 2010. Sep. 24.

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Niigaki Tsubaki Csüt. Okt. 21, 2010 8:14 am

    Látom, hogy Nana nincs jól. Felállok, és vele tartok. Remélem, hogy nem lesz semmi baja, de azért vagyok mellette, hogy segítsem amiben kell. Szeretnék neki mindent megadni, és mosolyogni látni.
    Niigaki Nana
    Niigaki Nana


    Hozzászólások száma : 193
    Join date : 2010. Sep. 24.

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Niigaki Nana Csüt. Okt. 21, 2010 8:12 am

    Nem szólalok meg. Elégé sápadt vagyok és elballagok a partra.Nem vagyok éppen prímán de nem mondom.Félek hogy Tsubaki nem nagyon tud mit mondani.
    Niigaki Tsubaki
    Niigaki Tsubaki


    Hozzászólások száma : 279
    Join date : 2010. Sep. 24.

    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Niigaki Tsubaki Csüt. Okt. 21, 2010 8:05 am

    -Sajnálom.- Ennyit sikerül kinyögni, mikor látom, hogy Nana egy kissé morcos azért, mert nem szólalok meg. Többet nem merek mondani. Igazából annyi minden van a fejemben, hogy nem is tudok mihez kezdeni vele. Annyi kérdésem lenne, de nem szeretnél letámadni velük.

    Ajánlott tartalom


    Tengerpart Empty Re: Tengerpart

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Május 18, 2024 9:21 pm