SilverNinjaSzerep

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SilverNinjaSzerep

SilverNinjaWord


2 posters

    Niigaki Tsubaki

    avatar
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 44
    Join date : 2010. Sep. 19.

    Niigaki Tsubaki Empty Re: Niigaki Tsubaki

    Témanyitás  Admin Pént. Szept. 24, 2010 9:05 am

    Üdvözletem az ikrek ezen felének.

    Az előtörténeted ELFOGADVA.

    Jó játékot!
    Niigaki Tsubaki
    Niigaki Tsubaki


    Hozzászólások száma : 279
    Join date : 2010. Sep. 24.

    Niigaki Tsubaki Empty Niigaki Tsubaki

    Témanyitás  Niigaki Tsubaki Pént. Szept. 24, 2010 8:56 am

    NIIGAKI TSUBAKI

    Niigaki Tsubaki Sor28

    Név:Niigaki Tsubaki
    Kora: 20
    Neme:
    Faja: Neko

    Niigaki Tsubaki Sor28

    Család:
    Apja: Niigaki Ayumu (elhunyt)
    Anyja: Akai Yuki (elhunyt)
    Testvérek: Niigaki Nana

    Niigaki Tsubaki Sor28

    Kinézet:
    Hosszú fehér hajam, és kék szemem van. Törékeny testalkatom mögött elég erő lakozik. Füleim és farkam fehérek, mint a hajam.

    Jelleme:
    Testvéremmel megértő, és kedves vagyok. Nem szeretek veszekedni, habár néha előfordul. A többiekkel elég közönbös vagyok.

    Képessége:
    Képes vagyok egyesíteni erőm testvérem erejével.
    Képes vagyok energialövedékeket létrehozni, mekyel mindenen átmennek. Kivéve testvérem pajzsát.

    Niigaki Tsubaki Sor28

    Előtörténet:
    Egy havas téli napon felsírt két csecsemő. Habár ikrek voltak, külsőre mégis különböztek. Gyermekként tökéletes összhang volt köztük. Egyszer-egyszer vesztek össze, de hamar kibékültek. Szinte minden idejüket együtt töltötték. Szüleik igazán büszkék voltak lányaikra.

    Azonban bekövetkezett a katasztrófa. Egy napon a családot megtámadták. A szülők az életük árán megvédték gyermekeiket. A két lány ekkor 12 éves volt.

    15 évesen felfedezték képességeik, és nekiindultak a világnak. Így jutottak ide is. Rengeteget tanultak magukról, és a világról. Képesek megvédeni magukat és egymást is. Együtt nincs nekik lehetetlen.

    Niigaki Tsubaki Sor28

    Érdekesség:
    Egy szépen megmunkált tőrt mindig magammal hordok. A tőr aranyozott keresztvasán egy zafír díszeleg. A tőrt még apámtól kaptam

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Szomb. Május 18, 2024 6:48 pm