SilverNinjaSzerep

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SilverNinjaSzerep

SilverNinjaWord


    Hironome Daisuke

    avatar
    Daisuke


    Hozzászólások száma : 1
    Join date : 2011. Apr. 02.

    Hironome Daisuke Empty Hironome Daisuke

    Témanyitás  Daisuke Kedd Ápr. 05, 2011 3:27 am

    Név: Hironome Daisuke
    Faj: Ember
    Nem: Férfi
    Kor: 18

    Család:
    Apja: Hironome Shindo
    Anyja: Hironome Midori
    Nagybátyja: Hironome Kenshin
    Testvére(i): Nincsen(ek)

    Kinézet: Kb. 180 centiméter magas. Vörösesbarna, hosszú haja van és zöld szeme, továbbá egy vágás az arcán. Rózsaszín kimonót hord, illetve a lábán zourit (tradicionális japán papucsféle).
    Jellem: Alapvetően kedves és segítőkész, de ha dühös lesz, kegyetlen tud lenni a harctéren.

    A nevem Hironome Daisuke. Japánban születtem, egy szép kisfaluban, a Tachi hegy völgyében. Apám híres szamuráj és rettenthetetlen harcos volt, míg anyám sakura-fák ültetésével, gondozásával foglalatoskodott.
    Alig lehettem 8 éves, amikor polgárháború tört ki a birodalomban és apám hadba vonult. Azokban az időkben nagyon egyedül voltam, nem találtam a helyemet a világban, semmi sem okozott örömet nekem. Egyik éjszaka rettenetes rémálmom volt: édesapám elesett a csatatéren.
    A nagybátyám, Kenshin, aki nem lehetett szamuráj, mert veleszületett szívbetegségtől szenvedett, ő állt hozzám a legközelebb. Még akkor is, amikor anyámat elrabolta az ellenség és többet nem hallottam róla. Szívem meggyűlt fájdalommal, és elhatároztam, hogy én leszek majd felnőttként a világ legerősebb harcosa és mindenki, aki nem a helyes utat járja, megbüntetem.
    Egészen mostanáig, jó 10 éven keresztül Kenshin volt az apám, ő tanított a vívásra, és ő adta át nekem apám egykori katanáját, az arany oroszlán kardot. Amikor 18 éves lettem, elindultam a világban, hogy igazságot szolgáltassak a szétesett birodalom elszegényedett népének.

    Képesség(ek): Arany Oroszlán Csapás, Arany Oroszlán Harapás, továbbá még sok rejtett képesség, amely majd a harctéren fog kibontakozni, de egyelőre még gyenge az elsajátításához.
    Érdekesség(ek): Erejének növekedését a düh szabályozza. Minél mérgesebb lesz egy csata során, a képességei annál hatásosabbnak bizonyulnak.


      Pontos idő: Hétf. Május 06, 2024 3:32 am