SilverNinjaSzerep

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SilverNinjaSzerep

SilverNinjaWord


2 posters

    Ishimaru Kaito

    avatar
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 44
    Join date : 2010. Sep. 19.

    Ishimaru Kaito Empty Re: Ishimaru Kaito

    Témanyitás  Admin Szomb. Nov. 13, 2010 2:59 am

    Gratula jó munka.Nem is szaporítom az szót.
    [color:ed1a=redELFOGADVA]

    Jó szórakozást
    Ishimaru Kaito
    Ishimaru Kaito


    Hozzászólások száma : 33
    Join date : 2010. Nov. 11.

    Ishimaru Kaito Empty Ishimaru Kaito

    Témanyitás  Ishimaru Kaito Csüt. Nov. 11, 2010 10:20 am

    ISHIMARU KAITO

    Ishimaru Kaito Sor28

    Név:Ishimaru Kaito
    Kora:Kb:20
    Neme:Férfi
    Faja:Angyal

    Ishimaru Kaito Sor28

    Család:Élnek de nem tudni hol
    Apja:Ishimaru Ichimaru
    Anyja:Shinozuka Kimiko
    Testvérek:Ishimaru Hinamori

    Ishimaru Kaito Sor28

    Kinézet:133cm magas, sportos testalkatú.Fehér haja,és smaragd zöld szeme van.

    Jelleme:Mogorva főleg ha letörpézik. Ritkán mosolyog. Nem könnyű esett (XD).Nagyon szereti ha zenélhet de még mindig nincs zenekara.

    Képessége:Egy vízből és jégből álló sárkány hoz létre. Hatalmas erővel és sebességgel csap le az ellenfélre. Ha esetleg nem találja el elsőre a célpontot, akkor is képes továbbra is irányítani. De ez csak az első színt Jégförgetegnek hívja.
    A második színt a vállain jégből készült szárnyak jelennek meg, amik úgy néznek ki, mint egy sárkány szárnyai, ami azonnal megfagyaszt bármit, amihez hozzáér, valamint távolra is használható, mint a az első formáját.Van egy alap képessége ami egyben a legveszélyesebb is. A hátán lévő szirmok eltűnnek akkor az égen megjelenik egy hatalmas felhő. Hózáport indít az ellenfélre és amihez hozzá ér a hó az egyből meg fagy, és nagyon nehezen lehet kivédeni.
    Na meg a regenerálás: A hátán lévő virágok azt mutatják hogy mennyi ereje van még. De ha légkörben lévő víz részecskéket megfagyasztja akkor feltudja magát erősíteni.
    Másik képessége a hatalmas jégoszlopokat hozz létre ami körbe keríti az ellenséget , és hirtelen össze nyomja azt és megfagyasztja.Meg egy olyan támadás ami nagyon fura amikor Kaito egy nagy vágással megtámadja az ellenséget akkor azonnal befagy és széttörik.

    Ishimaru Kaito Sor28

    Előtörténet:
    -Születésnapom: December 20 van.
    Van egy jeges területen születtem. Van egy nővérem Hinamori.
    Szeretek vele lenni de nem éppen jó hangulatom van hozzá mert mindig letörpéz. A fehér hajam és a smaragd zöld szem kiskorom óta ilyen és a kepésségemre utal.Jégförgeteg technikának van egy alap képessége ami egyben a legveszélyesebb is. Hamar vége elszakadtam a családomtól így egyedül maradtam hogy meg valósítsam az álmomat. Angyalok közt nem könnyű kutatni ezért lejöttem az emberekhez, hogy megalakítsam a saját együttesemet.Lassan már kezdem elveszteni a türelmem, hogy nem találok senkit aki úgy tisztel mint egy férfi és nem törpéz igaz 133cm-rel nehéz. Morcos vagyok a magasságom miatt.Na igen Ishimarunak se hívjon senki megölöm Jégförgeteggel(XD)

    Ishimaru Kaito Sor28

    Érdekesség:Zenekart alapítana!!!

      Pontos idő: Szomb. Május 18, 2024 8:47 pm