SilverNinjaSzerep

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SilverNinjaSzerep

SilverNinjaWord


2 posters

    Isozaki...

    avatar
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 44
    Join date : 2010. Sep. 19.

    Isozaki... Empty Re: Isozaki...

    Témanyitás  Admin Pént. Nov. 05, 2010 1:39 am

    Gratula

    Szép előtörténet.Elfogadva

    Jó szórakozást.
    Isozaki
    Isozaki


    Hozzászólások száma : 1
    Join date : 2010. Oct. 18.

    Isozaki... Empty Isozaki...

    Témanyitás  Isozaki Pént. Nov. 05, 2010 1:34 am

    Név: Isozaki
    Kora: ismeretlen
    Neme: Férfi
    Faja: Féldémon

    Isozaki... Sor28
    Család: a mestere volt
    Apja:nincs
    Anyja:nincs
    Testvérek:nincs

    Isozaki... Sor28

    Kinézet: magas, barna hajú,világos kék szemű
    Jelleme:a rossz és a jó között valahol
    Képessége:Érzékek irányítása,lélekerő szívás,???

    Isozaki... Sor28
    Előtörténet: Történetem valahol ott kezdődik, hogy megszületett a lelkek városában a mesterem s vele együtt én is. Talán volt vagy 16 éves mikor beiratkozott a városában lévő akadémiára. Mikor megtanulta a nevem félbe hagyta tanulmányait, mert felismerte bennem az erőt, amivel győzedelmeskedhet mások felett. De túl naiv volt. Általam képes volt irányítani az elmét, vagyis befolyásolta a látás, hallás, tapintás, szaglás érzéseit. Így ha harcolnia kellett, gyorsan el tudta intézni ellenfeleit. Hisz azok mire észbe kaptak már le voltak győzve. Fejébe vette, hogy ezzel az erővel alakít egy új, nagy és hatalmas birodalmat melynek majdan ő lesz a királya. Mondanom se kell mi lett ebből. Az egész lelkek városa ellene fordult. Először még kisebb csapatokat küldtek ellne. Ennek köszönhette, hogy saját erejét fejleszthette. Elsajátította hogyan tud engem lélek formában megidézni. Csakhogy ennek ára is volt. Lélek energiát kellett szívnom, mert sajátom az mulandó, és ha elmúlik, akkor kard formában kell várnom még vissza, töltődik. Ezért az ellenséges katonák, lidércek és démonokat használtam ki s nem a mesterem erejét kellett elszívnom. Így már nem csak kardként hanem, mint igazi társként küzdhettünk együtt. A pár éves kisebb, nagyobb harcok után a lelkek városa megelégelte aktív és egyedüli működésünket. Ennek köszönhető volt, hogy nem kisebb csapatok, hanem nagy osztagok, kapitányokkal s mi egyebekkel támadtak ránk. Először még csak csapatok majd később jöttek csak a kapitányok. Elhárítottuk őket is, de beláttuk, hogy ez nem mehet sokáig tovább. Kapitányok ravaszabbak voltak, mint katonáik. Tervet szőttek ellenünk. Ami sikerült is. Elzárták tőlem egy szekrény be melybe alabárdokat, kardokat szúrtak. Megígértem neki a végső percekben, hogy kiszabadítom és véghezvisszük tervünket. Sajnáltam, hogy nem volt képes elsajátítani nagyobb szinteket, mert az a győzelmet jelenthette volna. Ennyi lenne a történetem.

    Isozaki... Sor28

    Érdekesség:

      Pontos idő: Szomb. Május 18, 2024 8:16 pm