SilverNinjaSzerep

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SilverNinjaSzerep

SilverNinjaWord


2 posters

    Lord Edward

    avatar
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 44
    Join date : 2010. Sep. 19.

    Lord Edward Empty Re: Lord Edward

    Témanyitás  Admin Vas. Okt. 03, 2010 4:20 am

    Üdv az oldalon!

    Az előtörténeted ELFOGADVA.
    Jó szórakozást!
    Lord Edward
    Lord Edward


    Hozzászólások száma : 1
    Join date : 2010. Sep. 26.

    Lord Edward Empty Lord Edward

    Témanyitás  Lord Edward Vas. Okt. 03, 2010 4:07 am

    LORD EDWARD

    Lord Edward Sor28

    Név: Lord Edward
    Kora: 21
    Neme: Férfi
    Faja: Vérfarkas

    Lord Edward Sor28

    Család: Élnek
    Apja:-
    Anyja:-
    Testvérek:-


    Lord Edward Sor28

    Kinézet:Fehér haja van válik érö haj. Kék szem jobb és ball barna szem. 180 magas 85 kilo.Átlakos alkatú.Tetkoja van jobb vállán egy Főnixet ábrázol

    Jelleme:Megbizható, összinte, hüséges.

    Képessége:Vérfagyasztó üvöltés, karmolás ember feleti erö

    Lord Edward Sor28

    Előtörténet:
    Hol kezdje az ember a saját életének meséjét... mit írjon le, és hogyan írja le.. bizony ezekre a kérdésekre nem egyszerű válaszolni. A legjobb lesz, ha – mint sokan előttem – az elején kezdem. Vagy még annál is előbb...
    Egy kisfaluban születem egy nyári napon.Anyámat egy vérfarkas harapta meg, de akkor mikor várandós volt velem és így lett belőlem vérfarkas. Azóta utamat járom megtaláljam önmagamat.Akkor jöttem rá hogy vérfarkas vagyok, amikor teliholdra néztem. Akkor minden előjel nélkül átalakultam de nem emlékeztem semmire se a tegnap estéből. De megtudtam mi történt velem azon az éjjelen. Azóta próbálom önmagamévá tenni azt a fenevadat ami aznap este lettem.Járom az utam magányosan hogy megtaláljam azt aki felelős mindezért hogy vérfarkas lettem,és azóta fejlesztem a testem és az elmémet hogy uralmam alá hajtsam a bennem lakozó vadállatod.S többé ne történjen meg ugyanaz ami azon az estén. Mindent tudatosan akarok csinálni mikor a másik formámban vagyok.

    Lord Edward Sor28

    Érdekesség:-

      Pontos idő: Szomb. Május 18, 2024 9:22 pm