SilverNinjaSzerep

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SilverNinjaSzerep

SilverNinjaWord


2 posters

    Condorius (sötét varázsló)

    avatar
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 44
    Join date : 2010. Sep. 19.

    Condorius (sötét varázsló) Empty Re: Condorius (sötét varázsló)

    Témanyitás  Admin Vas. Szept. 26, 2010 3:07 am

    Gratulálok szép az előtörténeted.

    Így : ELFOGADVA

    Kellemes játékot kivánok!!!
    Condorius
    Condorius


    Hozzászólások száma : 406
    Join date : 2010. Sep. 26.

    Condorius (sötét varázsló) Empty Condorius (sötét varázsló)

    Témanyitás  Condorius Vas. Szept. 26, 2010 2:47 am

    TELJES NÉV

    Condorius (sötét varázsló) Sor28

    Név:Condorius
    Kora:22
    Neme:férfi
    Faja:mágus

    Condorius (sötét varázsló) Sor28

    Család:Halottak
    Apja:Condorius
    Anyja:Silia Reora
    Testvérek:nincsenek

    Condorius (sötét varázsló) Sor28

    Kinézet:Középmagas szürke haj. A szemszíne pedig kifakult (semmilyen színű) Az egyik keze pedig csak csontokból áll.

    Jelleme:Magába forduló intelligens típus.De ugyanakkor gonosz is.

    Képessége:Mindenfajta sötét mágiában jártas. Képes holtakat megidézni.A csontsárkányt képes megidézni ami az egyik legerősebb idézhető lények közé tartozik a mágikus világban.

    Condorius (sötét varázsló) Sor28

    Előtörténet:Kegyetlenség, akár a meg-megújuló Holtak-tengere.. Csendesen vad hullámok a felszínen, sebes áramlatok a mélyben, élet és káosz, halál és rend mindenütt.. A partokon még a tengerek felől érkező szelek lehűtik a forrongó árnyékokat, de a szárazföld szívében sötét villámok csatáznak az elemekkel. Az élet nem érték - a halál csupán pénz kérdése. Ha sok van belőle, te oszthatod - ha nem elég, nos... Ahhoz, hogy ebben a világban túlélja akár egy napot is, kegyetlennek kell lenned. De persze elegendőnek ez sem nevezhető. Abban a korban, mikor istenek szeszélye dönt országokat - birodalmakat porba, amikor percéletű hatalmak kényükre szabhatják át a történelmet, amíg egy koldus zsebkése a végedet jelentheti - kiemelkedettnek kell születned, és úgy is kell élned. A Kosfejű tanai szerint a gyenge nem érdemel élelet - aki elbukik, pusztuljon. Bár nem hiszek a Káoszistenben, sok racionalitást látok abban, amit papjai hirdetnek. Hiszen ez nem más, mint a természet törvénye. Az erősebb eb kapja el a szukát, az ő korcs kölykei harapják át az eljövendő idők macskáinak torkát. Ragadd meg a tudatalattit! - ez Ranagol politikája. És - valljuk be - igen eredményes. Nem volt még módom kivizsgálni senkit az ősi népek tagjai közül, csupán elkorcsosult maradványokkal találkoztam - és ez nem sértés: ezek a korcsok önmagukban tiszteletre méltók. Kutatásaim alapján mégis leszűrhetem, hogy a szintezettség minden tudatra ébredt lény sajátja. Éppen ez az, ami megkülönbözteti őt a tudatalatti hajtotta, ösztönök vezette állatoktól.
    Hálával tartozom a külső szférák lakóinak, hogy megszülettem, és a hálával azért, mert a Káosz kisbirodalmának centrumának körvonalán, Trequotban sírtam fel, s hallgattam el. Ha ez nem így történik, most nem itt tartanék. Lehetnék egy pyarr paraszt, akinek a legnagyobb problémája, hogy rájár a menyét a tyúkokra. Vagy egy tehetségtelen dzsad kalmár, aki minden rézgarast tízkörömmel kapar magának össze - egy elmeháborodott, akit egész életében toroni kutyák kínoznak céllal!
    De ott születtem, akkor - és most itt vagyok, kiemelkedve a pórok közül. Nem én vagyok a legnagyobb hatalom, de tisztában vagyok képességeimmel, és tudom, kivel szemben állok helyt.
    Apám elsőszülött gyermek - a családé. Testvérei más erőket szolgáltak, de a vér kötelékében mind a treqouti Tyreket emelték magasba. Akárcsak az én testvéreim. Bátyáim s nővéreim - akiket alig ismertem - a Tyrek nevében szolgálták a Kosfejűt, irtották a férgeket, adtak szerelmet s halált, háborúkban a Tyr család zöld, bikafejes zászlaja alatt döfték kardjaika az ellenbe vagy a ramierát sajátjaikba, ha a helyzet ezt kívánta meg. Ebben szellemben neveltek ők engem, szüleim helyett, míg be nem töltöttem a 9. életévemet. A család feje,- kinek számtalan szeretője, zabigyereke, de csak egy örököse volt - úgy döntött, itt az idő, hogy a Tyrek nyissanak a külvilág felé - Így kerülte ma távol onnan örökségemmel: egy zsák arany és egy számomra kovácsolt bottal, bikafejes markolatgombbal. Egy év kínszenvedés következett. A vidékre jellemző önfeledt boldogságtól folyamatosan a hányingerrel kezdett küzködnöm. Az ilyenek nálunk a saját nemük tagjait hágják meg, és vagy egy nagytekintélyű úr játékszerei, vagy halottak. Kedvesség, segítőkészség, semmi ármány - undorító. Ez a másság késztetett arra, hogy megfigyeljem és kiismerjem őket. Egyszerű lelkek.
    Ez után az év után választhattunk Kollégiumot. Családom természetesen a legjobbat akarta, de gorviki vagyok. Az előítéleteknek köszönhetően az Alpha helyett a Kappa Io Szigma ajtaján húztam át ládámat. Ez volt a helyi "hiperaktívak" tábora - a helyi antitalentumok, rosszfiúk - söpredék. Kezes bárányok voltak az otthoni vetélytársaimhoz képest.Most ezt a világot járom.


    Condorius (sötét varázsló) Sor28

    Érdekesség:A csak csontokból álló kezét használva képes sokkal erősebben varázsolni és egyszerre több lényt is megidézni.A botnak i ugyanezen szerepe van de csak az erejét növeli.

      Pontos idő: Szomb. Május 18, 2024 6:21 pm